Nasi specjaliści

RADIOLOGIA
 
- Elżbieta Nowaczek–Dziocha – lek. med. specjalista radiolog
- Anna Piłat- Mikoś - lek. med. specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej
- Katarzyna Mrozowska – lek. med. specjalista radiolog
- Norbert Grel - lek. med. specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej
-  Paweł Piekarski dr n. med.- specjalista radiolog
- Piotr Słyk- lek.med. specjalista chorób dziecięcych, radiolog
- Fawaz Ahmad - lek.med. specjalista chirurg (Certyfikat Polskiego Towarzystwa   Ultrasonograficznego)
 
KARDIOLOGIA
 
- Jolanta Kwiecień – lek. med. specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog
- Anna Bąk - Chojnacka -  lek. med.specjalista  kardiolog
- Małgorzata Kosztowniak - lek. med.specjalista chorób wewnętrznych,kardiolog
- Patrycja Ordyk-Rusek  - lek. pediatra,specjalista kardiolog dziecięcy
 
CHOROBY PIERSI
 
- Danuta Krajewska – lek. med. chirurg, specjalista chorób piersi
 
NEUROLOGIA
 
- Ewa Dudzińska – lek. med. specjalista neurolog
- Katarzyna Frynas - lek.med. specjalista neurolog
 
UROLOGIA
 
- Andrzej Alter – lek. med. specjalista urolog
 
ORTOPEDIA
 
- dr hab. n. med Dariusz Białoszewski - lek. spec. ortopeda - traumatolog, specjalista rehabilitacji medycznej
- Hubert Kazubiński – lek. med. specjalista ortopeda-traumatolog
- Zbigniew Piasta – lek. med. specjalista ortopeda-traumatolog, chirurg
- Mirosław Świerczek – lek. med. specjalista ortopeda-traumatolog
- Łukasz Jastrzębski  – lek. med. specjalista ortopeda - traumatolog
 
CHIRURGIA NACZYNIOWA
 
- Zbigniew Kupis  - lek.med. specjalista chirurg naczyniowy-angiolog
- Adam Kukliński  -   dr n.med. specjalista chirurg naczyniowy
 
CHIRURGIA OGÓLNA
 
- Fawaz Ahmad  - lek.med.specjalista chirurgii ogólnej
 
CHIRURGIA I UROLOGIA DZIECIĘCA
 
- Krzysztof Baryłka  - lek.med.specjalista chirurg dziecięcy
 
CHOROBY PŁUC
 
- Elżbieta Przybyłko-Jakubczyk - lek.med. internista,pulmonolog
 
PSYCHIATRIA
 
- Dorota Ostrach - lek.med.specjalista psychiatra
 
PSYCHOLOGIA
 
- Agnieszka Kołątaj - psycholog
- Danuta Wilczyńska -psycholog
 
MEDYCYNA SPORTOWA
 
- Zbigniew Piasta - lek. med. specjalista chirurg, ortopeda, traumatolog
 
DERMATOLOGIA
 
- Jolanta Ostrowska – lek. med. specjalista dermatolog-wenerolog
 
REHABILITACJA
- Paweł Rus - mgr fizjoterapii, terapeuta manualny
- Anna Tomkiewicz - Curyło - mgr fizjoterapii